Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 ip de la servar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj

razvan12345
Parteneri
Parteneri

Mesaje : 18
puncte : 5094
Data de inscriere : 04/12/2010

ip de la servar Empty
MesajSubiect: ip de la servar   ip de la servar EmptySam Dec 04, 2010 10:47 pm

Sall.......am si eu o problema in leguatura cu un servar imi pune ip de la lan de la retea numi pune ip de la net sau de la calculator nush exact care trb si e normal ca prieteni sa nu ma gaseasca la favorit plizz help id razvi_bmx raman recunoscator What a Face
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

ip de la servar Empty
MesajSubiect: Re: ip de la servar   ip de la servar EmptySam Dec 04, 2010 11:25 pm

Tu trebuie sa dai ip-ul de la provider adica firma de unde ai net.Baga in google ip-ul meu si acolo vei vedea ip-ul tau real care trebuie sa il dai la playeri sa se conecteze pe server.Sper ca ai inteles
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

razvan12345
Parteneri
Parteneri

Mesaje : 18
puncte : 5094
Data de inscriere : 04/12/2010

ip de la servar Empty
MesajSubiect: Re: ip de la servar   ip de la servar EmptySam Dec 04, 2010 11:59 pm

am inteles le dau ip si portu care il pun la sv da mie la sv imi apare alt ip....cel ed la retea de la lan:|
am sa incerc si asa
te contactez ms mult
Sus In jos

razvan12345
Parteneri
Parteneri

Mesaje : 18
puncte : 5094
Data de inscriere : 04/12/2010

ip de la servar Empty
MesajSubiect: Re: ip de la servar   ip de la servar EmptyDum Dec 05, 2010 2:16 am

andrey meri smult detot merge sv :X uite poti intra pe sv sa ucam cn vrea sa intre e sv ip: 92.84.221.8:27016
Sus In jos
ViRuS FaTaL
ViRuS FaTaL
Designer
Designer

Mesaje : 132
puncte : 5241
Data de inscriere : 30/11/2010
Localizare : Curtea de Arges

ip de la servar Empty
MesajSubiect: Re: ip de la servar   ip de la servar EmptyLun Dec 06, 2010 3:45 am

sa inchida careva topicul

TOPIC CLOSED
Sus In jos

Continut sponsorizat



ip de la servar Empty
MesajSubiect: Re: ip de la servar   ip de la servar Empty

Sus In jos
 

ip de la servar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» New servar personal
» Miam facut servar cn vrea sa intre ip 92.84.221.8:27014
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Counter strike :: Cerere cs-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente