Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 Imi da cineva un serevr

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj

ovici
User veteran
User veteran

Mesaje : 4
puncte : 5210
Data de inscriere : 21/07/2010

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyDum Iul 25, 2010 1:59 am

poate sami dee cineva si mie un server de cs????
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyDum Iul 25, 2010 7:16 am

In primul rand te rog sa nu postezi aiurea unde te taie pe tine capu scratch si in al doilea rand gasesti servere gata facute la sectiunea Resurse cstricke/resurse!
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

ovici
User veteran
User veteran

Mesaje : 4
puncte : 5210
Data de inscriere : 21/07/2010

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyMar Iul 27, 2010 11:25 am

am scos un sv dar cind schimb mapa apu imi dispar toate plungiurile de exemplu top15 ,rang.....
DE CE??????//
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyMier Iul 28, 2010 7:20 am

dar ai pluginul pentru rank si top 15?
ce server ai scos?
Sus In jos
https://andr3y.forum.st
bArNNNi
bArNNNi
User veteran
User veteran

Mesaje : 4
puncte : 5132
Data de inscriere : 06/10/2010

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyMier Oct 13, 2010 4:10 am

Cauta pe net frate Servere gata facute cum e de exemplu a lui D3v1L,daca vrei ID lui da un PM
Sus In jos
ViRuS FaTaL
ViRuS FaTaL
Designer
Designer

Mesaje : 132
puncte : 5241
Data de inscriere : 30/11/2010
Localizare : Curtea de Arges

Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr EmptyMar Noi 30, 2010 8:05 pm

instaleaza un cs nou dar ai grija sa nu mai stergi nimik
si sv gasesti pe net Very Happy cu un pik de rabdare gasesti ceva bun
Sus In jos

Continut sponsorizat



Imi da cineva un serevr Empty
MesajSubiect: Re: Imi da cineva un serevr   Imi da cineva un serevr Empty

Sus In jos
 

Imi da cineva un serevr

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Counter strike :: Cerere cs-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente