Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 ServerSTATS Plugin (SQL)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj

xfast_me
Moderatori
Moderatori

Mesaje : 2
puncte : 4627
Data de inscriere : 21/02/2012

ServerSTATS Plugin (SQL) Empty
MesajSubiect: ServerSTATS Plugin (SQL)   ServerSTATS Plugin (SQL) EmptyMar Feb 21, 2012 12:54 am

Salut,
In acest post o sa va prezint plugin care utilizeaza modulul SQL pentru a trimite anumite statistici pe un server WEB.

Ce face mai exact acest plugin ?: Mai exact, pluginul trimite cu comenzile utilizate de catre admini, cum ar fi: amx_kick, amx_ban, amx_addban, amx_banip, amx_unban, amx_slay, amx_nick, amx_map si amx_exterminate. Totodata pluginul mai trimite si lista cu toti admini (users.ini (fara parole)), inregistreaza data ultimei intrari pe server si totalul zilelor/orelor jucate de el pe server. Pluginul mai ofera posibilitatea de scoate banul sau adauga un ban direct de pe site.
Am adaugat (suplimentar) statistici din pluginul UQ_JUMPSTATS, unde aveti posibilitatea de a scoate anumite statusuri sau a bana persoana care vi se pare suspecta.
Mai precizez ca scriptul web da posibilitatea de creeare a mai multe conturi pentru administrarea de pe site

ht tp:/ /i39.tinypic . com/16a44eq.png
ht tp:/ /i43.tinypic . com/2j43muw.png
ht tp:/ /i44.tinypic . com/208jhp3.png
ht tp:/ /i42.tinypic . com/34973mf.png
ht tp:/ /i41.tinypic . com/2cp9wdy.png
ht tp:/ /i42.tinypic . com/33ynq52.png

@: Plugin-ul si Script-ul WEB il ofer contra-cost deoarece am lucrat la el singur. (partea tehnica a pluginului + site web).
@: Pret: 5 euro (cod de reincarcare) Orange. Contactati-ma la id-ul: xfast_me pentru comenzi sau alte detalii.
@: Astept pareri PRO si CONTRA, idei si/sau sugesti.
@Moderator: Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie, dar aici mi sa parut locul cel mai potrivit.

O zi buna.
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

ServerSTATS Plugin (SQL) Empty
MesajSubiect: Re: ServerSTATS Plugin (SQL)   ServerSTATS Plugin (SQL) EmptyMar Feb 21, 2012 8:48 am

gg,spor in vanzari Smile Smile Smile
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

xfast_me
Moderatori
Moderatori

Mesaje : 2
puncte : 4627
Data de inscriere : 21/02/2012

ServerSTATS Plugin (SQL) Empty
MesajSubiect: Re: ServerSTATS Plugin (SQL)   ServerSTATS Plugin (SQL) EmptyMier Feb 22, 2012 1:34 am

up...............
Sus In jos

Continut sponsorizat



ServerSTATS Plugin (SQL) Empty
MesajSubiect: Re: ServerSTATS Plugin (SQL)   ServerSTATS Plugin (SQL) Empty

Sus In jos
 

ServerSTATS Plugin (SQL)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Plugin New SS Mod
» Plugin quit
» Plugin :: Parashute ::
» Plugin Ultimate-SS
» Plugin CLockMaker
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Counter strike :: Utile Counter-Strike :: Pluginuri-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente