Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 Cerere Parteneriat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj

g00dLik3
Moderatori
Moderatori

Mesaje : 1
puncte : 4519
Data de inscriere : 07/06/2012

Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat EmptyJoi Iun 07, 2012 3:17 am

Nume Forum: Play No Limit
Membri: 6
Mesaje: 112
De ce doriti acest Parteneriat: ca imi place siteul vostru, forumul a fost creeat de curand si dorim sa fie cat mai populat cu ajutorul vostru.
Link catre forum: www

playnolimit

.forumhit.ro

Daca cererea a fost acceptata sau respinsa contactatima la id: cs.playnolimit


Am scris asa linkul catre forum pt ca nu merge sa adaug link-uri decat peste 7 zile
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat EmptySam Iun 09, 2012 11:16 pm

Parteneriat acceptat.Te rog sa adugi minibanerul nostru si astept scriptul cu minibanerul vostru!Multa bafta!!!!
Sus In jos
https://andr3y.forum.st
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat EmptyJoi Iun 14, 2012 8:35 am

Vad ca nu sa postat minibanerul nostru,mai aveti termen pana duminica sa postati minibanerul daca nu parteneriatul cade!
Sus In jos
https://andr3y.forum.st
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat EmptySam Iun 16, 2012 9:24 pm

Parteneriat nefinalizat ,nu sa adaugat lincul nostru ,nu stiu de ce ai mai facut cerere?
P.S. AI zis ca este forum nou ,uite o portiune luata de la tine de pe forum mincinosule :


Citat :
In total este 1 utilizator conectat: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator
Membrii nostri au postat un numar de 464 mesaje | Avem 23 membri inregistrati
Recordul de utilizatori conectati a fost de 16, Mier 11 sep 2011 - 15:57
Cel mai nou utilizator inregistrat este: sHarK^

Recordul de utilizatori conectati a fost de 16, Mier 11 sep 2011 - 15:57 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
https://andr3y.forum.st
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat EmptyMar Iun 19, 2012 8:13 am

Cerere Parteneriat 196701
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

Continut sponsorizat



Cerere Parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Parteneriat   Cerere Parteneriat Empty

Sus In jos
 

Cerere Parteneriat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cerere Parteneriat
» cerere parteneriat
» Cerere Parteneriat !!!
» Cerere Parteneriat
» Cerere parteneriat
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Andr3y CsComunity :: Parteneriat-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente