Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 Blitz (2011)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Blitz (2011)  Empty
MesajSubiect: Blitz (2011)    Blitz (2011)  EmptyDum Noi 13, 2011 9:32 am

Scurta descriere:

Avand la baza romanul cu acelasi titlu al scriitorului irlandez Ken Bruen, filmul "Blitz" prezinta problemele majore cu care se confrunta o echipa de politisti din sud-estul Londrei dupa ce un criminal in serie incepe sa ucida ofiteri de politie prin toate colturile orasului. Detectivul Tom Brant si noul lui camarad Porter Nash sunt insarcinati de catre inspectorul - sef Roberts sa rezolve cazul si sa il captureze pe criminalul care si-a propus sa devina o celebritate in presa britanica prin eliminarea unui numar cat mai mare de politisti, insa misiunea este mai dificila decat pare la prima vedere intrucat, desi banuiesc ca ciudatul Barry Weiss este responsabil de asasinate, cei doi investigatori nu au suficiente probe pentru a-l trimite in spatele gratiilor si sunt fortati sa il elibereze din arest. Barry Weiss nu este insa singurul spin in coastele unitatii de politie conduse de catre Roberts, Brant fiind acuzat de comportament violent dupa ce a atacat un psihiatru, Porter Nash fiind homosexual, Elizabeth Falls fiind dependenta de droguri, iar inspectorul-sef Roberts inecandu-si necazurile in alcool dupa ce sotia lui a decedat intr-un aciident de masina

Sus In jos
https://andr3y.forum.st

Braga C
User veteran
User veteran

Mesaje : 4
puncte : 4581
Data de inscriere : 09/04/2012

Blitz (2011)  Empty
MesajSubiect: Re: Blitz (2011)    Blitz (2011)  EmptyLun Apr 09, 2012 10:25 am

Am vz si io acest film este un film foarte gandit si foarte frumos.
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14869
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

Blitz (2011)  Empty
MesajSubiect: Re: Blitz (2011)    Blitz (2011)  EmptyMar Apr 10, 2012 6:40 am

De acord cu tine!
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

Continut sponsorizat



Blitz (2011)  Empty
MesajSubiect: Re: Blitz (2011)    Blitz (2011)  Empty

Sus In jos
 

Blitz (2011)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Bac 2011
» Nek - Nu am bani 2011
» The Devils Double (2011)
» Beclean 2011 Cea mai petrecareata nuntasa
» Killer Elite (2011) HDRiP
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente