Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Bine ati venit pe forumul andr3y.forumclan.net ,va rugam sa va inregistrati.Va multumim!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Va anunt ca comunitatea noastra va acorda suport tehnic pentru serverele care intra in comunitate si va vom crea si redirecte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!Inregistrativa pentru a ajuta la cresterea comunitatii,fiti activi pe forum!!!!!!!!!!!
***Cautam staff cu experienta******INCEPEM CONCURSUL ANUAL 1000 POSTURI SI IEI PREMIU 10 euro***Cautam designeri pentru forum***
!!!Cautam persoana cu IP static pentru hostarea unui server de cstrike mod normal!!!

Distribuiţi | 
 

 PArere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj

Cel Sing
Vizitator


PArere Empty
MesajSubiect: PArere   PArere EmptyLun Mai 16, 2011 6:36 am

Salut,sunt un oricare player de cs... Am si eu o intrebare...
Joc cs de 7 ani , acum 2 zile imi cumpar steam.. pt k pe respectivul srv pe care joc sunt banuit k codat si asta m-a obligat sa imi cumpar steam...
Joc 2 zile pe srv cu steam, dupa 2 zile mi se fac ss, in toate cele 5 poze nu apare nimic suspect, Pt k 2 poze au fost numite poza 5 am fost banat pt anti.ss
As vrea sa stiu si eu ce parere aveti despre o asemenea porcarie ?
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14870
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

PArere Empty
MesajSubiect: Re: PArere   PArere EmptyLun Mai 16, 2011 8:01 am

Explica putin asta ca nu inteleg=Pt k 2 poze au fost numite poza 5=
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

Cel Sing
Vizitator


PArere Empty
MesajSubiect: Re: PArere   PArere EmptyLun Mai 16, 2011 12:23 pm

Adik pe 2 poze dintre cele 5 scira poza 5... ti se pare ceva iesit din comun ?? Si multora li se intampla in poze asa ceva.. si primesc ban degeaba
Sus In jos
Andr3y
Andr3y
Fondator
Fondator

Mesaje : 1520
puncte : 14870
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 57
Localizare : jud.Mures

PArere Empty
MesajSubiect: Re: PArere   PArere EmptyMar Mai 17, 2011 8:21 am

Daca toate pozele erau ok si nu aratau ca ai cod inseamna ca acel amanunt era pe departe dovada de a lua ban.Eu cred ca era un admin ofticos care a facut treaba asta adica sa iti dea ban numai pentru faptul ca pe doua poze scria 5!
Sus In jos
https://andr3y.forum.st

Distrugatoru
Designer
Designer

Mesaje : 68
puncte : 4843
Data de inscriere : 16/10/2011

PArere Empty
MesajSubiect: Sal   PArere EmptyDum Oct 16, 2011 3:35 am

Eu cred ca adminu ala nu avea sanse in fata ta si tia dat ban cu motivu acela sa scape de tn:D
Sus In jos

Continut sponsorizat



PArere Empty
MesajSubiect: Re: PArere   PArere Empty

Sus In jos
 

PArere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Andr3y CsComunity :: Sugestii/Intrebari-
Andr3y CsComunity Top66 StatisticiPromovare Site - Top123.roTraficx.net
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente